Karta SKYLINK

Satelitná televízia Skylink vám umožní prijímať stovky nekódovaných a kódovaných televíznych programov. Karta Skylink slúži k sprístupneniu kódovaných televíznych programov zo satelitu ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území ČR alebo SR.

V ponuke Skylink sú nasledujúce typy kariet:

 

Skylink Standard HD (IR)
Umožňuje príjem všetkých základných českých a slovenských televíznych staníc. K tomu navyše i bezplatný príjem programového balíčku KOMBI, HD PLUS, CS TV a programov HBO, HBO HD, HBO Comedy a Cinemax na 2 mesiace zdarma ako bonus.

Karta je aktuálne v predaji v prevedení Irdeto.

Odporúčaná cena 84,99 Eur*

 

Skylink Výmena (ICE)
Je určená zákazníkom Skylinku, ktorí si zakúpili nový satelitný prijímač s dekodérom/modulom Irdeto, ale vlastnia kartu CryptoWorks, ktorú v prijímači nie je možné používať. Jedná sa teda o výmenu pôvodnej karty typu CryptoWorks za novú univerzálnu kartu typu Irdeto ICE. Viac informácií nájdete na stránke Výmena kariet.

Odporúčaná cena 24 Eur*

 

Skylink NEXT (ICE)
Je určená záujemcom o službu Druhá karta, ktorá umožňuje príjem platených služieb prostredníctvom Skylinku na dvoch televízoroch nezávisle na sebe v rámci jednej domácnosti. Viac informácií o službe nájdete na stránke Druhá karta.

Odporúčaná cena 36,30 Eur* (v cene je zahrnuté ročné predplatné služby)

 

Skylink ČT (ICE)
Umožňuje príjem programov Českej televízie (ČT HD, ČT1, ČT2, ČT sport) a nekódovaných televíznych staníc. To všetko bez obmedzenia doby aktivácie. Rozšírenie programovej ponuky je možné po uhradení doplatku 56 Eur. Potom má karta rovnaké vlastnosti, ako karta Skylink Standard HD.

*Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Leave a Reply