Bonus k predplatnému

1.8.2011

 

Bonus k  predplatnému.

BONUS

  Objednajte si teraz predplatné programového balíčka a získajte odmenu podľa vlastného výberu. Môžete si vybrať z tejto ponuky:

1. poukážka do Baumaxu v hodnote 10 EUR
2. poukážka Tesco v hodnote 10 EUR
3. lístok do multikina Cinemax
4. bonusový kredit 8EUR

 

Na odmenu má nárok každý zákazník, ktorý si objedná 6 a viac mesačné predplatné niektorého z týchto balíčkov – TOTAL, MOJICH 6, ŠPORT, DOKUMENTY, FILM a MIX a zároveň objednávku obratom uhradí, tak aby sme platbu dostali na účet najneskôr do 5 pracovných dní od uzatvorenia objednávky. Objednávajte v zákazníckej zóne, kde súčasne získate i údaje k platbe. Po úhrade predplatného si zažiadajte o odmenu týmto spôsobom:

1. Kontaktujte nás cez kontaktný formulár „napíšte nám“.

2. Zvoľte možnosť „Som zákazník“ a zadajte číslo vašej dekódovacej karty.

3. Do políčka „kód“ uveďte kód vybranej odmeny, ktorý je uvedený v priloženom súbore. Kód je nutné napísať v správnom tvare, inak nebude možné vašu žiadosť identifikovať a tým pádom odoslať odmenu.

3. Do políčka „dotaz“ napíšte názov objednaného balíčka, dátum úhrady, vaše meno a adresu, kam chcete darček poslať. Všetky tieto údaje sú dôležité, aby sme si mohli overiť vašu platbu a zaslať vám požadovanú odmenu.

Odmena bude odoslaná v najkratšom možnom termíne. V prípade odmeny č. 4 budú peniaze do kreditu pripísané do týždňa od obdržania úhrady. Akcia platí do odvolania a odmeny do vyčerpania zásob.

Súčasne by sme chceli pripomenúť, že každý zákazník, ktorý si predĺži svoje predplatné ešte pred jeho ukončením, získa i 10% zľavu. Takže vlastne získa bonusy dva – zľavu na predplatné a odmenu podľa vlastného výberu.

Leave a Reply