Karta Skylink NEXT

Karta Skylink NEXT

 

Česko-slovenská satelitná platforma Skylink oznamuje uvedenie novej služby Druhá karta do domácnosti s kartou Skylink NEXT.

Od 25. 10. 2010 Skylink svojim zákazníkom ponúka novú službu Druhá karta. Táto novinka umožní zákazníkom výrazne ušetriť v prípade záujmu o príjem platených služieb súčasne a nezávisle na dvoch televízoroch v rámci jednej domácnosti.

Podmienky a pravidlá pre objednanie a užívanie služby Druhá karta:

–  Záujemca o využívanie služby Druhá karta dostane od Skylinku novú kartu Skylink NEXT. Karta Skylink NEXT je zákazníkovi iba zapožičaná. Ostáva v majetku Skylinku.

–  Kartu NEXT je možné používať výhradne v rovnakej domácnosti ako základnú kartu. Ku každej základnej (materskej) karte je možné získať iba jednu kartu Skylink NEXT.

–  Služba Druhá karta je poskytovaná výhradne k novým kartám Irdeto alebo Irdeto ICE (materská karta).

–  Karta Skylink NEXT je typu Irdeto ICE (podriadená karta) a funguje ako v dekodéroch CryptoWorks tak v dekodéroch Irdeto.

–  Poplatok za službu Druhá karta je 3,30 EUR (80,- Kč) mesačne alebo 36,30 EUR (880,- Kč) ročne. Prvá platba za službu Druhá karta je vždy účtovaná v hodnote zodpovedajúcej ročnej cene služby.

–  Službu Druhá karta je možné objednať cez registračný web Skylinku https://registrace.skylink.cz po prihlásení, alebo cez kontaktný formulár na http://www.skylink.sk v sekcii „Napíšte nám“ alebo telefonicky cez operátorku Zákazníckeho servisu.

–  Do desať pracovných dní od objednania obdrží zákazník dobierkovú zásielku s kartou Skylink NEXT, cena dobierky zodpovedá hodnote služby na jeden rok (36,30 EUR / 880,- Kč).

–  Pri aktívnej službe „Druhá karta“, obsahuje karta NEXT v každom okamžiku služby totožné s materskou kartou.

– Pokiaľ po uplynutí 12 mesiacov zákazník neobnoví službu Druhá karta ďalšou platbou, budú na karte Skylink NEXT automaticky deaktivované všetky programy vrátane neplateného balíčka GRATIS.

 

Veríme, že nová služba prispeje k zvýšeniu spokojnosti našich zákazníkov a že obzvlášť záujemcovia o platené programové balíčky privítajú možnosť cenovo výhodného predplatného pre dva televízory v domácnosti.

Leave a Reply